Przedstawiciel handlowy Spine (woj. zach-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie)

Posted:
9/13/2024, 12:50:59 AM

Location(s):
Lower Silesian Voivodeship, Poland ⋅ Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poland

Experience Level(s):
Junior ⋅ Mid Level ⋅ Senior

Field(s):
Medical, Clinical & Veterinary

Work Flexibility: Field-based

Zakres obowiązków:
  • Promocja i sprzedaż produktów działu Spine & IVS (rozwiązania zabiegowe kręgosłupa) na powierzonym terenie
  • Realizacja założonych celów i zadań
  • Udział w przetargach publicznych
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla personelu medycznego oraz stały monitoring wymagań i poziomu zadowolenia klientów
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach, sympozjach, zjazdach medycznych oraz ich organizacja
  • Nawiązywanie nowych kontaktów oraz utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z pozyskanymi już klientami
  • Doprowadzanie do zawarcia umów oraz nadzór nad realizacją procesu sprzedażowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 letnie  (preferowane w branży medycznej, Medical Device Corp.) poparte sukcesami sprzedażowymi
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego (m.in. ze względu na zagraniczne szkolenia)
  • Miejsce zamieszkania: woj. wielkopolskie, dolnośląskie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i wysoki poziom zaangażowania
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, prezentacji i pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do przebywania na sali operacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia także na poziomie międzynarodowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie nauki, program emerytalny)
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę, w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysoką kulturę pracy w zespole profesjonalistów oraz przyjazną atmosferę

Travel Percentage: 100%