intermediate IT system administrator

Posted:
8/29/2024, 8:50:12 PM

Location(s):
Greater Poland Voivodeship, Poland

Experience Level(s):
Junior ⋅ Mid Level ⋅ Senior

Field(s):
Software Engineering

Country: Poland

Zadania, które będziesz realizować:
  • administrować kluczowymi systemami centralnymi bankowości internetowej
  • wykorzystać swoje kompetencje z zakresu automatyzacji systemów i rozwiązań IT
  • analizować i rozwiązywać złożone problemy dotyczące m.in. dostępności systemów i ich wydajności
  • budować i utrzymywać standardy infrastruktury i aplikacji

Nasze oczekiwania:

  • masz pierwsze doświadczenie z systemami Linux, potrafisz poruszać się w powłokach systemowych i tworzyć proste skrypty
  • DevOps, Infrastructure as Code, GitOps – te pojęcia wzbudzają Twoje zainteresowanie
  •  cechują Cię umiejętności analityczne
  •  znasz podstawy programowania w jednym z języków obiektowych (Python/Ruby/Java/JavaScript)
  • masz podstawy wiedzy na temat baz danych (PostgreSQL/DB2/MS SQL/MongoDB)
  • masz wiedzę o technologiach kontenerowych (np. Docker, LXC, rkt)

To, co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • pracę w trybie hybrydowym
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością