Junior Data Analyst

Posted:
9/2/2024, 1:35:54 AM

Experience Level(s):
Junior ⋅ Mid Level

Field(s):
Data & Analytics

Legyél Junior Data Analyst az IPG Mediabrands-nél!

Szeretnél egy fiatalos, igazi közösséget alkotó motivált csapat tagja lenni, ahol folyamatosan tanulunk egymástól, és segítjük a szakmai fejlődésedet?

Röviden rólunk:

  • csapatmunka
  • inspiratív közeg, óriási szakmai tudással
  • menő, kutyabarát iroda
  • belsőudvar a chill és a megbeszélések kedvéért
  • rugalmas és hibrid munkarend
  • 4 napos munkahét (július, augusztus)

Mit csinálnál te?

A digitális hirdetési adatokhoz kapcsolódó feladatokban segítenél. Ez a gyakorlatban a következőket jelenti:

  • adatok előkészítése, tisztítása, normalizálása
  • riportok készítése, karbantartása
  • dashboard-ok összeállítása, adatvizualizáció
  • elemzési feladatokban való részvétel
  • webanalitikai feladatok és mérési beállítások kezelése
  • adatstratégia megalkotásában való részvétel
  • kapcsolattartás más részlegekkel

Szakmai tapasztalatok, elvárások:

  • Microsoft Excel és PowerPoint tudás
  • Adatvizualizáció terén szerzett gyakorlat (pl. Tableau, Power BI)
  • Előny, ha aktív ismerettel rendelkezel a következő programozási nyelvek bármelyikében: Python, R, VBA és ha otthonosan mozogsz a statisztika világában

Kompetenciák:

  • erős technikai affinitás
  • jó elemző képesség,
  • precizitás
  • aktív középfokú angol nyelvtudás (szóban, írásban)

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, az alábbiakban töltsd fel a legfrissebb CV-d és hamarosan keresni fogunk!