ETL Developer

Posted:
7/22/2024, 5:00:00 PM

Location(s):
Greater Poland Voivodeship, Poland

Experience Level(s):
Junior ⋅ Mid Level ⋅ Senior

Field(s):
Software Engineering

Country: Poland

Zadania, które będziesz realizować:

  • budowanie i rozwijanie aplikacji bankowych
  • projektowanie systemów
  • analizowanie zmian funkcjonalnych w oprogramowaniu
  • rekomendowanie rozwiązań systemowych oraz weryfikowanie dokumentacji projektowej
  • praca w obszarze kontroli i zapobiegania przestępstwom finansowym

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python
  • znajomość Python Task ETL, ETL (Pentaho)
  • doświadczenie w wykorzystaniu webserwisów (REST)
  • znajomość baz danych: SQL, PostgreSQL i MS SQL Server, oraz Oracle
  • umiejętność przeprowadzania analizy wymagań i tworzenia dokumentacji własnego kodu
  • kreatywność w myśleniu i działaniu oraz komunikatywność i otwartość

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w programowaniu w języku C# lub Java
  • znajomość jednego lub więcej frameworków: Spring/Spring Boot, FastAPI, Angular, Antidote
  • doświadczenie w programowaniu w języku VBA
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji

To co oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa MultisportPlus
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • premia finansowa
  • bankowa oferta produktowa
  • pożyczki, zapomogi
  • pakiet ubezpieczeń grupowych
  • dofinansowanie do okularów
  • stosowanie autorskich kosztów uzyskania przychodu
  • benefity dla osób z niepełnosprawnościami

Stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług.