operations manager

Posted:
7/8/2024, 5:00:00 PM

Location(s):
Central Transdanubia, Hungary ⋅ Tatabánya, Central Transdanubia, Hungary

Experience Level(s):
Mid Level ⋅ Senior

Field(s):
Operations & Logistics

Felelős:

A STILL és a Linde Magyarország gépjűrmű flottájának és a telephelyek gazdaságos üzemeltetéséért, a beszerzési folyamatokért, a riportolási rendszerért, általános business controlling folyamatokért, az IT üzemeltetésért, a HSE rendszerekért a vonatkozó utasítások, szabályzatok és jogszabályok alapján.

What we offer:

Fő feladatok:

Telephely menedzsment:

  • A Still HU és a Linde HU vállalat tulajdonában lévő és bérelt telephelyekei biztonságos működésének irányítása,
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal, tárgyalások a feltételekről, tevékenységekről és az árképzésről
  • Üzemi rend, házirend, parkolási rend, szabályzatok
  • Energy Management: Rezsi, bérlet, költséghatékonysági beruházások, pályázatok
  • Projektmenedzsment - a vállalat beruházásainak irányítása a tervezéstől, a pályáztatástól és a megvalósítástól a projekt teljes befejezéséig.

Gépjármű flotta management:

  • Felelős a Linde HU és a Still HU 150+ személy- és tehergépkocsi flotta kezeléséért, gépjárműflotta szakértő munkájának irányításáért.
  • A céges autók a biztonságos és üzemkész használatra rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Gépjármű beszerzés, flotta kiírás és tendereztetés összehangolása.
  • Vállalati gépjármű szabályzat kialakítása.
  • Tárgyalások a beszállítókkal, kapcsolattartás a gépjárműlízing-szolgáltatóval, a szervizszolgáltatókkal és más beszállítókkal.

Beszerzés:

  • Egységes beszerzési folyamat keretrendszer összeállítása.
  • Éves beszerzési terv összeállítása és végrehajtása.
  • Tendereztetés, tárgyalások lefolytatása, szerrződéskötés.
  • Indirekt beszerzés teljeskörű operatív végrehajtása.

HSE:

  • Kapcsolattartás a külsó szolgáltatóval az előforduló HSE-t érintő tevékenységek vonatkozásában.
  • A mindenkori HSE direktíváknak és irányelveknek megfelelően a telephelyek HSE irányelveinek meghatározása, bevezetése és fejlesztés, valamint az ehhez szükséges utasítások és dokumentumok elkészítése.
  • HSE tevékenységek ellenőrzése és fejlesztése.
  • Auditok irányítása és/vagy végrehajtása saját hatáskörben.
  • Kapcsolattartás a munkavédelmi tanácsadókkal
  • HSE képzések és oktatások koordinálása
  • Adatgyűjtés a hatósági adatszolgáltatáshoz, bevallások, jelentések előkészítése. Folyamatos jogszabálykövetés, változások elemzése, adatszolgáltatás

Master data management:

  • Rendszer kialakítása, reporting and masterdata specialist munkatárs támogatása.
  • Külső reportok működtetése (KICS, KION Group Sustainability), egyéb eseti reportok pl. Risk reporting, Injuries.

IT:

  • A Still HU és a Linde HU vállalat informatikai infrastruktúrájának folyamatos fejlesztése.
  • Az IT támogatási specialist munkájának támogatása (az új belépők IT eszközökkel történő ellátásában, eszközök beszerzésében) és people menedzsment feladatok ellátása.

Recepció:

  • Recepciós kolléga munkájának támogatása (postázás, vendégek fogadás, telefonközpont, irodaszerek beszerzése, teremfoglalás, taxi rendelés, szállásfoglalás stb.)

Tasks and Qualifications:

Munkakör betöltésével kapcsolatos végzettségi, képzettségi követelmények:

Egyetemi/főiskolai végzettség, B kategóriás jogosítvány, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, 5-10 éves gyakorlat beszerzés vagy facility menedzsment területen.

Munkakör betöltésével kapcsolatos szakmai követelmények:

  • Legalább 5-10 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Multinacionális cégek működésének ismerete.
  • Kiemelkedő Office, elsősorban Excel, Power Point és Outlook ismeretek.

Munkakör betöltéséhez szükséges egyéb kompetenciák:

  • Megbízhatóság és lojalitás,
  • Kiemelkedő precizitás és pontosság,
  • Analitikus üzleti szemlélet,
  • Kimagasló menedzselési képesség,
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt,
  • Jó szervezőképesség,
  • Fejlett konfliktuskezelési és stressztűrő képesség,
  • Rugalmasság, proaktivitás.
  • Problémamegoldó képesség, kreatív gondolkodás,

Munkavégzés helye:

Tatabánya (50%), Dunaharaszti (50%).